Rámové detektory kovov

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie     Zobraziť po: 
 
CLASSIC
Štandardný jednozónový rámový detektor kovov. Vhodný pre použitie vo verejných budovách ako sú školy, hotely, zábavné parky, kasína. Vysoká rýchlosť a spoľahlivosť detekcie. Elegantný vzhľad a nízka hmotnosť. Vysoká kvalita za prijateľnú cenu.
[Detaily produktu...]
HI-PE Plus
Vysoko výkonný multizónový rámový detektor kovov pre všeobecné použitie. Vysoká rýchlosť detekcie, veľmi vysoké rozlíšenie medzi zbraňami a neškodnými kovovými predmetmi. Nízke percento falošných alarmov.
[Detaily produktu...]
HI-PE/CF Mobile
Zostava detektora pre mobilné použitie. Obsahuje rámový detektor, stabilizačné kovové platne pre nerovný povrch, transportný kufor pre detektor, IR diaľkové ovládanie, ochranný kryt pred dažďom. Nízka hmotnosť a jednoduchá a rýchla inštalácia detektora.
[Detaily produktu...]
PMD2 Plus
Nový typ multizónového rámového detektora kovov s vysokým rozlíšením. Vysoká rýchlosť detekcie, veľmi vysoké rozlíšenie medzi zbraňami a neškodnými kovovými predmetmi. Nízke percento falošných alarmov. 4-násobný líniový displej zobrazuje polohu kovového
[Detaily produktu...]
PMD2 Plus Elliptic
Multizónový rámový detektor kovov s vysokým rozlíšením s eliptickými stĺpikmi. Vysoká rýchlosť detekcie, veľmi vysoké rozlíšenie medzi zbraňami a neškodnými kovovými predmetmi
[Detaily produktu...]
SMD600 Plus
Multizónový rámový detektor kovov s veľmi vysokou citlivosťou. Dokáže dotekovať aj drobné kovové predmety. Dvojitý líniový displej zobrazuje polohu kovového predmetu. Vysoká odolnosť voči vonkajšiemu rušeniu.
[Detaily produktu...]