Viac kategórií

Ručné detektory kovov (2)

Rámové detektory kovov (10)


DETEKTORY KOVOV

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie     Zobraziť po: 
 
CLASSIC
Štandardný jednozónový rámový detektor kovov. Vhodný pre použitie vo verejných budovách ako sú školy, hotely, zábavné parky, kasína. Vysoká rýchlosť a spoľahlivosť detekcie. Elegantný vzhľad a nízka hmotnosť. Vysoká kvalita za prijateľnú cenu.
[Detaily produktu...]
CLASSIC Navy
Modifikovaný jednozónový rámový detektor kovov. Výška detektora je znížená a jednotka elektroniky má nerezový kryt IP65. Vhodný pre použitie napr. na lodiach a všade tam, kde je limitom výška stropu.
[Detaily produktu...]
HI-PE Multi Zone Waterproof
Multizónový rámový detektor kovov vo vonkajšom prevedení. Má krytie IP65, internú záložnú batériu a snímač pre počítanie prechodov kontrolovaných osôb.
[Detaily produktu...]
HI-PE Plus
Vysoko výkonný multizónový rámový detektor kovov. Dvojitý líniový displej zobrazuje polohu kovového predmetu. Vysoká rýchlosť detekcie, vysoké rozlíšenie. Vysoká odolnosť voči vonkajšiemu rušeniu.
[Detaily produktu...]
PD140N
Programovateľný ručný detektor kovov novej generácie. Rovnomerná detekcia magnetických a nemagnetických kovových predmetov. Plne digitálna konštrukcia. Optická a akustická signalizácia veľkosti detekovaného predmetu, vibračná signalizácia. Indikácia stavu
[Detaily produktu...]
PD240
Programovateľný ručný detektor kovov novej generácie. Typ so zväčšenou detekčnou plochou až o 70%. Rovnomerná detekcia magnetických a nemagnetických kovových predmetov. Plne digitálna konštrukcia. Optická a akustická signalizácia veľkosti detekovaného pr
[Detaily produktu...]
PMD2/ENZ
Multizónový rámový detektor kovov s vysokým rozlíšením s eliptickými stĺpikmi. Vysoká rýchlosť detekcie, veľmi vysoké rozlíšenie medzi zbraňami a neškodnými kovovými predmetmi
[Detaily produktu...]
PMD2/EWZ
Multizónový rámový detektor kovov s vysokým rozlíšením s eliptickými stĺpikmi vo vonkajšom prevedení. Má krytie IP65.
[Detaily produktu...]
PMD2/PTW Waterproof
Multizónový rámový detektor kovov s vysokým rozlíšením vo vonkajšom prevedení. Má krytie IP65, internú záložnú batériu a snímač pre počítanie prechodov kontrolovaných osôb.
[Detaily produktu...]
PMD2/PTZ
Multizónový rámový detektor kovov s vysokým rozlíšením. Vysoká rýchlosť detekcie, veľmi vysoké rozlíšenie medzi zbraňami a neškodnými kovovými predmetmi. Nízke percento falošných alarmov.
[Detaily produktu...]
SMD600 Multi Zone
Multizónový rámový detektor kovov s veľmi vysokou citlivosťou. Dokáže dotekovať aj drobné kovové predmety. Dvojitý líniový displej zobrazuje polohu kovového predmetu. Vysoká odolnosť voči vonkajšiemu rušeniu.
[Detaily produktu...]
SMD600 Multi Zone Waterproof
Multizónový rámový detektor s vysokou citlivosťou vo vonkajšom prevedení. Má krytie IP65, internú záložnú batériu a snímač pre počítanie prechodov kontrolovaných osôb.
[Detaily produktu...]