Novinky

Novinky

novinky


November 2016 - Systém hlasovej signalizácie požiaru TOA VX-3000


Kompaktný, decentralizovaný ozvučovací systém na báze IP siete, ktorý kombinuje funkcie ozvučovacieho systému PA a HSP v jednej riadiacej jednotke (19" rám). VX-3000 používa 3 druhy riadiacich jednotiek - VX-3004F s možnosťou zabudovania 4 zosilňovačov pre 4 samostatné reproduktorové zóny, VX-3008F pre zabudovanie max. 3 zosilňovačov pre max. 8 reproduktorových zón a VX-3016F pre zabudovanie max. 2 zosilňovačov pre max. 16 reproduktorových zón. Moduly zosilňovačov pre zabudovanie do rámov používajú energeticky úspornú triedu D a sú v 3 prevedeniach - s výkonom 150W, 300W a 500W.
Max. veľkosť systému VX-3000: Celkový výstupný výkon 64 kW, 512 reproduktorových zón, 256 mikrofónových pultov. Systém VX-3000 je certifikovaný podľa EN 54-16.

Prezentácia systému VX-3000   


 


 

Novinky

novinky

M-864D

Digitálny stereo mixážny pult firmy TOA do 19" stojanaUniverzálny digitálny stereo mixážny pult s posuvnými potenciometrami,
nastavovaním parametrov ako u analógového mixpultu, ovládaním z PC alebo zariadeniami zapojenými v sieti LAN.

Digitálny stereo mixážny pult M-864D firmy TOA zachováva základné funkcie a prevádzkové vlastnosti jeho predchodcu – typu M-633D, ale naviac pridáva nové, univerzálne vlastnosti ako je ovládanie hlasitosti ťahovými potenciometrami (podobné ako u analógových mixpultov), 22 vstupných kanálov, možnosť ovládania externými ovládacím zariadeniami a jemné nastavenie pomocou grafického softvéru (GUI). Funkcia ARC (Automatic Resonance Control) zabezpečuje jasný a čistý zvuk pri rôznych podujatiach v rôznych priestoroch – mnohoúčelových sálach, konferenčných miestnostiach, reštauráciách, športových halách, štadiónoch, kostoloch, chrámoch a pod.

 

 

 

Novinky

novinky


OPIS
ES 3323 je zmiešavací zosilňovač so štyrmi univerzálnymi vstupmi mikrofón/linka, CD/USB – MP3 prehrávačom, tunerom a vstupom Aux pre prídavný externý hudobný zdroj. ES 3323 umožňuje nezávislé adresovanie hlásení a hudby s individuálnym nastavením hlasitosti v 3 zónach. Menovitý výkon zosilňovača je 320W, ktorý možno rozdeliť do 3 reproduktorových zón.
3 výstupy na reproduktorové zóny a priamy výstup sú s úrovňou 100V/70V. Všetky štyri výstupy majú nastaviteľnú prioritu a samostatné hornopriepustné filtre, ktoré zlepšujú zrozumiteľnosť reči. Vstupy 2 a 3 majú zásuvku RJ 45
na pripojenie stolných mikrofónových pultov BM 3001 a BM 3003. BM 3001 umožňuje adresovanie hlásenia do všetkých zón, BM 3003 umožňuje adresovanie hlásenia do 3 zón. Až 12 mikrofónových pultov BM 3003 možno zapojiť do série za sebou (pri použití externého napájacieho zdroja).
Tlačidlá na prednom paneli ES 3323 umožňujú adresovať hlásenia a hudbu do jednotlivých reproduktorových zón. Výstupy Aux umožňujú pripojiť signály interných / externých hudobných zdrojov k externým zariadeniam (zosilňovačom, mixážnym pultom, atď.).
Systém možno rozšíriť pridaním externého zosilňovača na 2-kanálový systém (pri hlásení do niektorej zóny sa hudba v ostatných zónach nepreruší).
Na zadnom paneli jednotky sa nachádza skrutková svorkovnica, pomocou ktorej možno diaľkovo ovládať niektoré funkcie zariadenia (celkovú hlasitosť, hlasitosť hudby a výber zdroja hudby
Celý článok...
 

Novinky

novinky


 

Digitálny zmiešavací pult D-2000 japonskej firmy TOA získal v súťaži na najvýznamnejšej Európskej výstave profesionálnych audio a video systémov - ISE 2010 v Amsterdame - prvú cenu v skupine Commercial Audio (Non loudspeakers).

Digitálny zmiešavací pult

     

OPIS
Digitálny zmiešavací pult TOAD-2000 poskytuje široké možnosti zmiešavania audio signálov v malých až stredne veľkých aplikáciách. Podľa požiadaviek na veľkosť systému možno prepojiť až štyri digitálne zmiešavacie procesory a ovládacie jednotky a vytvoriť tak rozsiahly systém, ktorý splní požiadavky užívateľa. Každá jednotka je riadená cez LAN, čo umožňuje decentralizovanú inštaláciu systému.  Navyše systém umožňuje ľahké a efektívne prispôsobenie širokému množstvu aplikácií vďaka modulovému systému konfigurácie vstupov a výstupov. K dispozícii je 8 slotov, do ktorých možno vložiť rôzne moduly podľa požiadaviek.

 Katalógový list Sk  
 Datasheet


 

Novinky

novinky
DA-250F/DA-250FH

da-rackNová DA séria digitálnych multikanálových zosilňovačov je posledný príspevok firmy TOA pre profesionálne inštalácie v ozvučení priestorov. DA séria zosilňovačov je ideálna pre multi-zónový ozvučovací systém a profesionálne aplikácie.
Zosilňovače sú navrhnuté tak, aby pracovali v triede D- s veľmi vysokou účinnosťou- až 85% a spotrebujú o jednu tretinu menej energie ako konvenčné analógové zosilňovače. Sú kompaktnej a ľahkej konštrukcie s konštrukčnou výškou iba 1U( 44mm) a majú minimáne tepelné straty, čo umožňuje v stojane montáž piatich kusov zosilňovačov nad sebou bez použitia vetracieho panelu.
DA séria obsahuje dva modely - vysoko impedančný model(100V)- zahrňuje v sebe štvorkanálový 4x250W/100V zosilňovač. A nízko impedančný model - štvorkanálový 4x250W/ 4 Ohm resp. 2x500W/ 8 Ohm.
Ďalšie modely budú dané do výroby v priebehu 2007.
Každý kanál zosilňovača je vybavený samostatným nezávislým napájačom, čo zvyšuje jeho spoľahlivosť, možnosť použitia jednotlivých kanálov ako záložný zosilňvač.
Ďalšie vlastnosti zosilňovačov ako po krokoch precízne nastaviteľný atenuátor, vymeniteľný prachový filter, možnosť pripojenia externého výstupného transformátora, nízka cena a dlhá záručná doba sú zárukou jeho úspechu na trhu.
Multikanálový digitálny zosilňovač triedy D s účinnosťou až 85%. Výkon 4 x 250W/4 Ohm (DA-250F) a 4 x 250W/100V (DA-250FH). Každý zosilňovač má vlastný napájací zdroj. Výška 1U, možnosť montáže 5 zosilňovačov v stojane nad sebou bez medzery.

da-250fh_front

Celý článok...