Novinky

Prepážkový Intercom pre bezpečnú a zrozumiteľnú komunikáciu

novinky

prepážkový systém Intercom pre bezpečnú a zrozumiteľnú komunikáciu


S cieľom zabezpečiť najvyššiu možnú ochranu zdravia zamestnancov sa na mnohých pracoviskách, ako sú recepcie, pokladne, lekárne, strážne budovy, recepcie v hoteloch, predajne v koncertných sálach inštalujú prepážky na priamy kontakt s klientmi.

Takže keď 2 ľudia nosia masky a hovoria cez prepážku, nikto si navzájom nebude rozumieť. Čo sa dá urobiť?

Vďaka plnej duplexnej podpore poskytuje TOA NF-2S prepážkový komunikačný systém prírodzenú, ľahko zrozumiteľnú a kvalitnú dvojcestnú komunikáciu. S výkonným DSP pre elimináciu ozveny a hluku je systém NF-2S všetko v jednom riešení s jednoduchou inštaláciou, dokonca aj pre koncových používateľov bez technických znalostí. Flexibilný systém je prispôsobiteľný pre operátora pomocou slúchadiel.

 • Malý a kompaktný s diskrétnym dizajnom
 • Oba kanály sú samostatne ovládateľné operátorom, rôzne možnosti na základnej jednotke (tichý režim a hlasitosť) alebo pomocou diaľkového zariadenia (tichý režim)
 • Jednoduchá inštalácia, flexibilne demontovateľná vďaka magnetom - žiadne náradie nie je potrebné
 • Režim Low-Cut - zlepšuje zrozumiteľnosť reči v hlučných priestoroch
 • Kompenzácia straty vysokých frekvencií spôsobenej nosením masky (TOA hlasový zosilňovač)
 • Systém je flexibilne rozšíriteľný, aby sa dokonale hodil k rôznym aplikáciám

TOA NF-2S je ideálnym riešením pre bezpečnú a kvalitnú komunikáciu cez prepážky, čo zabezpečuje nielen ochranu zamestnancov, ale aj pohodlie a spokojnosť klientov. S jeho jednoduchou inštaláciou a vysokou flexibilitou je to vynikajúca voľba pre rôzne odvetvia, kde je dôležitá zrozumiteľná a efektívna komunikácia.

 

Ozvučenie veľkých budov - obchodné centrá a haly

novinky

ozvučovacie riešenia pre veľke budovy, obchodné centrá, haly

Ozvučovacie riešenia pre veľké budovy: Bezpečnosť, verejný prenos a integrované zvukové riešenia

Vo veľkých budovách a preplnených priestoroch je nevyhnutné hľadať nové spôsoby komunikácie a interakcie medzi sebou, ako aj možnosti vysielania informácií zameraných na zákazníkov.

Integrované ozvučovacie riešenie pre veľké budovy od TOA / Sittig.

Vďaka riešeniu TOA / Sittig budete schopní poskytovať manuálne aj automatické oznamy, ktoré môžu byť spúšťané buď manuálne prostredníctvom Vášho personálu, alebo automaticky operačným centrom.

Bežné oznamy verejného prenosu a núdzové vysielania budú rýchlo a presne spravované vďaka bezproblémovej integrácii riešenia TOA / Sittig.

Toto rozšírené plne integrované riešenie Vám poskytne okamžitú možnosť osloviť buď veľké skupiny ľudí, alebo vybrané osoby na určenom mieste, čo Vám umožní komunikovať relevantné informácie len v oblastiach budovy, kde a kedy sú potrebné.

Toto prvotriedne riešenie ponúka jednoduchosť prevádzky, flexibilitu, všestrannosť a prispeje k zlepšeniu celkovej spokojnosti zákazníkov.
 

Hlavné výzvy pri oslovovaní zákazníkov a zvukové riešenia vo veľkých komplexných budovách

Pri implementácii ozvučovacích riešení vo veľkých a komplexných budovách sa môžete stretnúť s rôznymi výzvami.

Okrem architektúry veľkých komplexných budov, ktorá predstavuje výzvu sama osebe (moderná alebo stará infraštruktúra s rôznymi materiálmi, vysoké stropy a veľké otvorené priestory), existujú ďalšie výzvy s ktorými sa môžete stretnúť.

Vďaka kombinácii a integrácii oboch našich technológií TOA / Sittig sme schopní poskytnúť Vám prispôsobené riešenia pre všetky výzvy.

 

Hlasová signalizácia požiaru - certifikovaný hlasový alarm od japonskej značky TOA

novinky
Hlasová signalizácia požiaru - hlasový alarm

Hlasová signalizácia požiaru je kľúčovým prvkom pre včasnú identifikáciu a následnú evakuáciu v prípade požiaru alebo inej núdzovej situácie. Japonská značka TOA, známa svojou spoľahlivosťou a kvalitou v oblasti ozvučovacích technológií, ponúka certifikované hlasové alarmy.

Bezpečná evakuácia

Bezpečná evakuácia nie je možná bez spoľahlivých hlasových alarmov. TOA systém hlasovej signalizáciie požiaru je navrhnutý tak, aby poskytol jasné a zrozumiteľné pokyny v prípade núdze, čím dokáže zabezpečiť rýchlu a bezpečnú evakuáciu.

Spoľahlivosť a overená kvalita

TOA, ako popredný výrobca zvukových technológií, má dlhoročnú tradíciu v poskytovaní spoľahlivých bezpečnostných systémov. TOA hlasové alarmy sú certifikované a overené, poskytujú bezpečnosť a ochranu vo viac ako 120 krajinách sveta.
 

Špeciálne prispôsobené ozvučenia pre kostoly

novinky
ozvučenia pre kostoly

TOA, popredný japonský výrobca zvukových technológií, vyvinul ozvučovacie riešenia pre všetky veľkosti kostolov, poskytujúce vysokokvalitný zvuk, ktorý je silný a zrozumiteľný - bez ohľadu na zvukové prostredie vo Vašom kostole. S ľahko nastaviteľnými akustickými nastaveniami môžete vytvoriť atmosféru idálnu pre posvätné okamihy. Unikátna digitálna spracovávacia technológia TOA minimalizuje ozvenu počas prejavov alebo využíva jej plný potenciál počas hudobných vystúpení.

Riešenie pre malé kostoly

V malých kostoloch je často potrebný jednoduchý, nízkonákladový ozvučovací systém obsahujúci len základné prvky: jeden alebo dva mikrofóny, mixér / zosilňovač a niekoľko reproduktorov so širokým rozptylom zvuku. Vďaka kompaktným rozmerom a širokému uhlu pokrytia pokrýva reprobox TOA F-series cieľovú oblasť s minimálnym počtom jednotiek.

Toto riešenie je ideálne pre kompaktné priestory s kapacitou od 100 do 200 veriacich a malým množstvom ozveny.
 

Riešenie pre stredne veľké kostoly

Toto stredne veľké riešenie je ideálne pre kostoly s kapacitou od 400 do 500 veriacich.

Jeden dotyk tlačidla môže digitálny stereomixer M-633D aktivovať svoju funkciu ARC (Automatická regulácia rezonancie) a vytvoriť zvukové prostredie s minimálnou ozvenou. Zároveň sa digitálny reproduktorový procesor DP-SP3 stará o ekvalizáciu reproduktorov a funkcie oneskorenia. Tenké a štýlové radové reproduktory TOA typu H poskytujú čistý zvuk bez toho, aby ubrali z architektonickej estetiky kostola.
 

Riešenie pre veľké kostoly - Aplikácie na zosilnenie reči / hudby

Navrhnuté špeciálne pre použitie vo veľkých kostoloch, toto riešenie podporuje aplikácie na zosilnenie reči aj hudby.

Digitálny stereomixer M-864D môže aktivovať svoju funkciu ARC (Automatická regulácia rezonancie) a vytvoriť zvukové prostredie s minimálnou ozvenou. Pomocou diaľkového ovládacieho systému môžete ľahko vybrať predvolené nastavenia konfigurované špeciálne pre rôzne typy udalostí. Digitálny reproduktorový procesor DP-SP3 vynikne v reproduktoroch TOA a prípadne pridá aj oneskorenie do zadných reproduktorov. Reproduktor HX-7 so širokým rozptýlením a subwoofer FB-150 poskytujú zvýšenú silu a zrozumiteľnosť ako pre hudobné vystúpenia, tak aj pre pravidelné kázne.

Pre viac informácií ohľadom ozvučenia kostolov, alebo návrhu ozvučenia pre Váš kostol nás môžete kontaktovať mailom na Táto emailová adresa je chránená pred spamovými robotmi, potrebujete mať zapnutý Javascript aby ste ju mohli vidieť. alebo telefonicky, alebo navštívte našu oficiálnu webovú stránku TOA, ktorá ponúka všetky komponenty pre špičkové ozvučenie kostolov www.toa.sk.

<< späť na hlavnú stránku

 

 

TOA Prosound: Profesionálne audio systémy pre nezabudnuteľné športové podujatia

novinky
toa prosound - profesionálne audio pre športové udalosti


TOA, popredný japonský výrobca zvukových technológií, prináša svoju vynikajúcu radu zvukových systémov TOA Prosound, ktoré sú špeciálne navrhnuté pre športové udalosti. Tieto produkty sú zamerané na zlepšenie zvukového zážitku divákov a vytvorenie nezabudnuteľnej atmosféry na športových podujatiach.

TOA Prosound systémy sa vyznačujú vysokou kvalitou zvuku a spoľahlivosťou, čo ich robí ideálnymi pre použitie na športových štadiónoch, arénach a v iných športových zariadeniach. Ich schopnosť vytvoriť intenzívnu zvukovú atmosféru je kľúčovým faktorom pre úspech športových udalostí.

Kľúčové vlastnosti TOA Prosound systémov zahŕňajú:

    Vysoká kvalita zvuku: TOA Prosound reproduktory a mixážne pulty poskytujú špičkový zvuk s vynikajúcim rozsahom a dynamikou, čo zabezpečuje jasný prenos zvuku na športových podujatiach.

    Prispôsobivosť a modularita: S rôznymi možnosťami konfigurácie a prispôsobenia, TOA Prosound systémy sú vhodné pre rôzne typy športových podujatí od futbalových zápasov po atletické súťaže.

    Emocionálna atmosféra: TOA Prosound systémy sú navrhnuté s cieľom posilniť emócie divákov a vytvoriť nezabudnuteľný zvukový zážitok pre každého prítomného na športových podujatiach.

TOA Prosound je spoľahlivým partnerom pre športové zariadenia, organizátorov športových podujatí, ktorí hľadajú profesionálne zvukové riešenia pre svoje udalosti. S ich pomocou môžete Vaše športové podujatie pretvoriť na nezabudnuteľný zážitok pre všetkých zúčastnených.

Ak hľadáte vysoko kvalitné zvukové riešenie pre vaše športové podujatie, TOA Prosound je správnou voľbou. Pre viac informácií a možností, ako zlepšiť zvukový zážitok na vašich športových podujatiach, navštívte našu oficiálnu webovú stránku TOA alebo nás kontaktujte mailom na Táto emailová adresa je chránená pred spamovými robotmi, potrebujete mať zapnutý Javascript aby ste ju mohli vidieť. , alebo telefonicky.

<< späť na www.avet.sk

 

TOA Prosound: Profesionálne audio systémy pre koncertné sály a hudobné podujatia

novinky
TOA Prosound profesionálne audio riešenia pre hudobné podujatia v koncertných sálach a zábavných priestoroch


TOA
, popredný japonský výrobca audio technológií, predstavuje svoju špičkovú radu audio systémov TOA Prosound. Tieto systémy sú navrhnuté na zlepšenie zvukového zážitku divákov a poskytnutie vynikajúceho zvukového prostredia pre hudobné podujatia v koncertných sálach a zábavných priestoroch.

TOA Prosound je synonymom pre kvalitu a spoľahlivosť vo svete profesionálneho zvuku. Tieto produkty sú špeciálne vyvinuté pre potreby hudobných podujatí a koncertov v koncertných sálach, kluboch, reštauráciách a ďalších zábavných priestoroch. Sú schopné poskytnúť excelentný zvukový výkon a vytvoriť atmosféru, ktorá zlepší emocionálny zážitok divákov.

Kľúčové vlastnosti TOA Prosound systémov zahŕňajú:

 1. Kvalitný zvuk: TOA Prosound reproduktory a mixážne pulty poskytujú vysokú kvalitu zvuku s čistými basmi, vyváženými stredmi a jasnými výškami, čo zabezpečuje vynikajúci zvukový zážitok pre divákov.

 2. Flexibilita: S rôznymi možnosťami konfigurácie a prispôsobenia sa rôznym prostrediam, TOA Prosound systémy sú vhodné pre širokú škálu hudobných podujatí od malých klubových vystúpení po veľké koncertné sály.

 3. Spoľahlivosť: TOA je známa svojou dlhoročnou tradíciou v oblasti profesionálneho zvukového vybavenia a ich produkty sú spoľahlivé a odolné voči intenzívnemu používaniu.

TOA Prosound systémy sú ideálne pre hudobných producentov, zvukových inžinierov a umelcov, ktorí hľadajú spoľahlivé a vysoko kvalitné zvukové riešenia pre svoje podujatia. S ich pomocou môžete zabezpečiť, že Váš koncert alebo hudobný festival bude nezabudnuteľným zážitkom pre všetkých prítomných.

Ak hľadáte profesionálne zvukové riešenie pre Vaše hudobné podujatie, TOA Prosound je preto prvou voľbou. Pre viac informácií o produktoch a možnostiach, ako zlepšiť zvukový zážitok na Vašich podujatiach, navštívte našu oficiálnu webovú stránku TOA alebo nás kontaktujte priamo mailom Táto emailová adresa je chránená pred spamovými robotmi, potrebujete mať zapnutý Javascript aby ste ju mohli vidieť. alebo telefonicky.

<< späť na avet.sk

 

TOA PROSOUND: Profesionálne audio pre divadlá, koncertné sály, kultúrne a zábavné podujatia

novinky

TOA PROSOUND Profesionálne audio riešenia pre divadlá, športové haly a kultúrne podujatia


Japonská spoločnosť TOA je svetovým lídrom v oblasti profesionálneho zvukového vybavenia a poskytuje špičkové audio riešenia pre divadelné a zábavné zariadenia. Produkty TOA PROSOUND sú navrhnuté tak, aby poskytovali excelentný zvukový zážitok a zlepšili emocionálnu atmosféru pre divákov a návštevníkov v kultúrnych a zábavných priestoroch.

TOA sa zameriava na integráciu audio riešení, ktoré zahŕňajú široký sortiment reproduktorov, mixážnych systémov, mikrofónov a ďalšieho príslušenstva, ktoré sú špeciálne navrhnuté pre divadelné a koncertné sály, športové haly, kultúrne priestory a zábavné centrá. Ich vysoko kvalitné reproduktory sú schopné reprodukovať čistý a silný zvuk v každom mieste sály, čo zabezpečuje optimálny zvukový zážitok pre divákov.

Súčasťou audio riešení TOA je aj optimalizácia akustiky, ktorá zabezpečuje rovnomerné rozloženie zvuku a výbornú zvukovú reprodukciu v celej sále. TOA využíva najnovšie technológie a inovatívne postupy na dosiahnutie najvyššej kvality zvuku, čo robí ich produkty ideálnymi pre divadelné predstavenia, koncerty a iné kultúrne podujatia.

Okrem divadelných sál TOA tiež ponúka profesionálne zvukové riešenia pre zábavné miesta, kde sa konajú hudobné podujatia a koncerty. TOA PROSOUND systémy sú navrhnuté tak, aby zlepšili emocionálnu atmosféru a zvukový zážitok pre návštevníkov, čo robí každé podujatie nezabudnuteľným.

TOA sa neustále snaží poskytovať najvyššiu kvalitu zvuku a profesionálne služby pre svojich klientov v divadelných a zábavných zariadeniach. S ich audio riešeniami môžete mať istotu, že Vaše podujatie bude mať excelentný zvukový zážitok a že vaši diváci budú nadšení.

Pre viac informácií o profesionálnych zvukových riešeniach TOA PROSOUND navštívte našu oficiálnu webstránku  značky TOA a objavte, ako môžu tieto produkty zlepšiť zvukovú atmosféru vo vašom divadelnom alebo zábavnom prostredí. Kontaktovať nás môžete aj priamo mailom na  Táto emailová adresa je chránená pred spamovými robotmi, potrebujete mať zapnutý Javascript aby ste ju mohli vidieť. alebo telefonicky.

TOA PROSOUND zahŕňa:
<< späť na avet.sk

 

TOA reproduktory certifikované podľa EN 54 štandardu: Záruka bezpečnosti a kvality

novinky

V modernom svete je bezpečnosť na prvom mieste a je nevyhnutná vo viacerých odvetviach. Bez ohľadu na to, či ide o verejné budovy, obchody alebo zdravotnícke zariadenia, hlasový alarmový systém je často kľúčovým prvkom zabezpečenia. Japonská značka TOA, známa svojou kvalitou a inováciou v oblasti audio systémov, prináša rozsiahlu ponuku reproduktorov certifikovaných podľa štandardu EN 54, ktoré sú navrhnuté na spĺňanie najnáročnejších bezpečnostných požiadaviek.

TOA ponúka široké portfólio reproduktorov certifikovaných podľa EN 54, ktoré sú schopné pokryť širokú škálu použití v rôznych prostrediach. Všetky tieto reproduktory prešli rozsiahlymi testami v nezávislých testovacích zariadeniach, čo zaručuje ich spoľahlivosť a bezpečnosť pri použití. TOA reproduktory sa používajú vo viac ako 120 krajinách sveta.

Naša ponuka certifikovaných reproduktorov zahŕňa:

 • Stropné reproduktory: Ideálne pre diskrétne a estetické  riešenia vo verejných budovách, kanceláriách alebo obchodných priestoroch.
 • Boxové reproduktory: Robustné a univerzálne reproduktory vhodné pre rôzne aplikácie v rôznych prostrediach.
 • Rohové reproduktory: Sú vhodné pre vonkajšie prostredie alebo prostredie s veľkým množstvom hluku, ako sú dopravné terminály alebo továrne.
 • Projekčné reproduktory: Navrhnuté na presný a výkonný prenos zvuku na väčšie vzdialenosti, čo ich robí ideálnymi pre štadióny, letiská alebo veľké haly.
 • Dizajnové reproduktory: Pre tých, ktorí si kladú dôraz na štýlový vzhľad aj pri zabezpečovacích systémoch, dizajnové reproduktory sú ideálnou voľbou.
 • Kompaktné polia reproduktorov: Poskytujú vysoký výkon v kompaktnom prevedení, čo ich robí ideálnymi pre aplikácie s obmedzeným priestorom alebo tam, kde je požadovaná presná kontrola zvuku.

Aplikácie TOA reproduktorov certifikovaných podľa EN 54 štandardu zahŕňajú:

 • Verejné budovy: Mestské úrady, kultúrne centrá, nákupné centrá a ďalšie verejné budovy vyžadujú spoľahlivé a efektívne zabezpečenie.
 • Obchody: V supermarketoch a maloobchodoch je dôležité mať bezpečnostné opatrenia v prípade núdzovej situácie.
 • Kancelárske budovy: Bezpečnostné riešenia sú nevyhnutné aj v kancelárskych budovách, aby sa zabezpečila ochrana zamestnancov a návštevníkov.
 • Zdravotnícke zariadenia: V nemocniciach a zdravotníckych centrách je dôležité mať spoľahlivý hlasový alarmový systém na okamžitú reakciu v prípade núdze.
 • Hotely: Zabezpečenie hostí a personálu v hoteloch je prioritou pre každý hotelový reťazec.
 • Doprava: Letiská, železničné stanice a autobusové terminály vyžadujú bezpečnostné riešenia pre tisíce cestujúcich denne.
 • Vzdelávacie zariadenia: Školy, univerzity a vzdelávacie inštitúcie potrebujú efektívne hlasové alarmové systémy na ochranu svojich študentov a personálu.

TOA reproduktory certifikované podľa EN 54 štandardu sú preto ideálnou voľbou pre každého, kto si cení bezpečnosť, spoľahlivosť a kvalitu. S našimi reproduktormi môžete mať istotu, že vaše prostredie je chránené a že v prípade potreby bude hlasový alarmový systém fungovať spoľahlivo a efektívne.
Pre viac informácií je dostupná naša kompletná ponuka TOA reproduktorov certifikovaných podľa EN 54 štandardu.

<< späť na avet.sk

 

PROEL AE300

novinky

 

PROEL AE300 - kompaktný 1-zónový systém HSP certifikovaný podľa EN54-16 a EN54-4

 

- Hlavný a záložný zosilňovač 300W/100V
- 1 zóna, redundantná reproduktorová linka A+B
- Digitálny záznamník správ s mikro-SD kartou na záznam výstražnej, evakuačnej a 8 komerčných správ
- Evakuačný mikrofón na prednom paneli
- Hlavný sieťový a záložný zdroj s akumulátormi 4 x 12V/7,2Ah
- Spúšťanie poplachových správ tlačidlami na prednom paneli a z EPS pomocou monitorovaných kontaktov

- Spúšťanie komerčných správ pomocou kontaktov a automaticky pomocou týždenného časového plánovača
- Programovanie pomocou tlačidiel a LCD displeja
- Možnosť pripojenia vzdialeného evakuačného mikrofónového pultu, mikrofónu pre komerčné hlásenia a hudobného zdroja
- Port Ethernet umožňuje sieťové prepojenie max. 8 ústrední AE300, AE604


PROEL AE604 - kompaktný 4-zónový systém HSP certifikovaný podľa EN54-16 a EN54-4


- 2 zosilňovače 300W/100V, celkový výkon 600W/100V
- 4 redundantné reproduktorové linky A+B
- Hlavný sieťový a záložný napájací zdroj s akumulátormi 4 x 12V/18Ah
- Ostatné vlastnosti ako AE300

Inštalačná profesionálna 2-pásmová reproduktorová sústava RCF COMPACT C 32


2-pásmová profesionálna reproduktorová sústava pre posluch zo strednej vzdialenosti, výnimočná kvalita zvuku s nulovým skreslením, elegantný dizajn - vhodná pre aplikácie vo všetkých prostrediach, možnosť montáže na stenu alebo strop - vertikálne alebo horizontálne, 600 W / 8 Ohm, vyžarovací uhol 100°x 50° - možnosť zmeny vyžarovania výškového reproduktora na 100°x 25°alebo 60°x 25°pomocou voliteľného príslušenstava (HN-KIT COMPACT C32 C45), 54 Hz - 20 kHz, citlivosť 97dB/1W/1m, max. SPL 137 dB,  hĺbkový neodymový reproduktor 12", výškový tlakový neodymový reproduktor s 1,4" budičom,  konektory SPEAKON (vstup a výstup), úchyty pre zavesenie - 14 x M10, 4 x M8, 620(v) x 361,8(š) x 404(h)  mm, 23,5 kg